НовиниСвіт

Виробництво Ford Ranger і Volkswagen Amarok в Африці буде вуглецево-нейтральним

Американська автомобілебудівна компанія Ford розширює свою діяльність у Південній Африці, інвестуючи більше одного мільярда доларів в свій завод в Сільвертоні.

Ця інвестиція буде спрямована на підготовку підприємства до виробництва нового пікапа Ranger і Volkswagen Amarok наступного покоління. Обидві машини розробляються в рамках партнерства двох компаній. У минулому році Ford і Volkswagen підтвердили широкомасштабний глобальний альянс, відповідно до якого вони об’єднують зусилля для розробки комерційних автомобілів і пікапів, включаючи Ford EV, побудований на платформі MEB концерну Volkswagen.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Також компанія має намір збільшити виробничу потужність заводу з 168 тис. до 200 тис. автомобілів на рік.

Для досягнення цієї мети Ford найме додатково 1200 робітників в Сільвертон, що збільшить штат співробітників у Південній Африці до 5500 чол., а також створить близько 10 000 нових робочих місць в ланцюжках поставок заводу.

Крім модернізації виробничих ліній, інвестиції Ford будуть спрямовані і на екологічні інновації.

Як пояснив Андреа Кавалларо, операційний директор Ford, головна мета – перейти в «острівній режим», тобто повністю відключити складальний завод в Сільвертоні від електромережі і до 2024 року зробити підприємство повністю енергонезалежним і вуглецево-нейтральним.

Back to top button