НовиниСвіт

Виробництво авто в Великобританії знизилося до мінімального рівня за 65 років

Згідно з даними організації торгівлі Великобританії, опублікованими в четвер, в липні виробництво автомобілів в Об’єднаному Королівстві знизилося до мінімального показника з 1956 року через глобальну нестачу напівпровідникової продукції, а також карантинних обмежень, введених для стримування поширення дельта-штаму Covid, які призвели до необхідності самоізоляції співробітників заводів.

За інформацією Товариства виробників і продавців автомобілів (SMMT), обсяги продажів у липні скоротилися на 37,6% в річному вираженні до 53 438 автомобілів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Через збільшення кількості випадків захворювання в минулому місяці Національна служба охорони здоров’я Великобританії через свій додаток для відстеження контактів Covid-інфікованих звернулася до сотень тисяч громадян країни з проханням самоізолюватись, щоб скоротити кількість контактів і знизити темпи поширення коронавірусу.

“В той час, як вплив пандемії Covid-19 знижується і карантинні заходи, введені для її стримування, знімаються разом з ослабленням режиму самоізоляції, нестача напівпровідників у всьому світі продовжує залишатися високою”, – заявив генеральний директор SMMT Майк Хоуз.

Source
traders-union.ru
Back to top button