НовиниСвіт

Виробництво авто в Великобританії значно скоротилося

Згідно з даними Товариства виробників і продавців автомобілів (SMMT), опублікованими в четвер, в червні виробництво автомобілів у Великобританії збільшилоася в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, проте залишається вкрай низьким через глобальну нестачу напівпровідників.

У червні виробництво автомобілів сягнуло 69 097 одиниць, що на 22,1% більше, ніж за той же період минулого року.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Автовиробники випустили 498 923 одиниці транспортних засобів в першому півріччі, що на 38,4% ніжче за середній показник за п’ять років.

Згідно з прогнозом, глобальна нестача напівпровідникової продукції може негативно вплинути на заплановані обсяги виробництва у Великобританії до 100 000 одиниць.

Незважаючи на ослаблення карантинних обмежень, виробники потерпають від нестачі персоналу через те, що багато британців продовжують залишатися вдома незважаючи на скасування режиму самоізоляції. Це ще одна перешкода для відновлення автомобілебудівної галузі.

“Автомобільна промисловість Великобританії продовжує відчувати тиск від наслідків глобальної пандемії, однак незважаючи на значне зниження обсягів виробництва в першому півріччі сектор має можливість відновитися”, – заявив Майк Хоуз, виконавчий директор SMMT.

Source
traders-union.ru
Back to top button