Світ

Виходець з BMW Он Кю Кан буде відповідати за дизайн KIA

Компанія Kia Motors призначила віце-президентом по дизайну Он Кю Кана, з 2017 по 2020 роки обіймав крісло креативного директора відділення BMW Group Designworks Shanghai. Старший віце-президент по дизайну Kia Motors Карім Хабіб нікуди не зник – він буде безпосереднім начальником Кана. А кореєць з листопада почне роботу в Центральному дизайн-центрі KIA в Намьянг, де «керуватиме стратегією розвитку дизайну KIA, надаючи обриси майбутніх ідей оформлення як екстер’єру, так і інтер’єру всіх моделей бренду».

Виходець з BMW Он Кю Кан буде відповідати за дизайн KIA

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

З 2000 по 2001 рік Он Кю Кан працював дизайнером інтер’єру в Hyundai Motor, в 2005-2015-му – екстер’єру в BMW Group, в 2015-2017 – старшим дизайнером екстер’єру та керівником проектів там же, в 2017-му перебрався в Шанхай.

«Це призначення стало ще одним кроком у прагненні KIA стати лідером в області електрифікації та капіталізувати нові ідеї в дизайні, які відкриває ця технологія». Стало бути, Он Кю Кан зіграє важливу роль в реалізації Плану S, в рамках якого буде побудовано чимало електрокарів і гібридів, а ще (на початку 2021 роки) бренд поміняє логотип: нинішні букви KIA в овалі поступляться місцем більш сучасним, з’єднаним між собою, приблизно як було зроблено в концепті Imagine by Kia.

Виходець з BMW Он Кю Кан буде відповідати за дизайн KIA

Одна з яскравих робіт Кана – концепти BMW 3.0 CSL Hommage / Hommage R 2015 роки (він був провідним дизайнером по екстер’єру).

Додамо, що, переманивши Кана, марка KIA (і ширше, група Hyundai) продовжила збирати під своє крило талановитих вихідців з BMW. Адже колись там працював і Карім Хабіб, і призначений в цьому році провідний дизайнер інтер’єрів KIA Йохен пасенное, та й шеф відділу розробок Hyundai Motor Group, легендарний Альберт Бірманн, теж «родом» з BMW.


Back to top button