НовиниСвіт

В’єтнамський автовиробник VinFast побудує завод в США

В’єтнамський автовиробник VinFast, планує відкрити завод в США. Як повідомляє Bloomberg з посиланням на заяви представників керівництва VinFast, у компанії вже є науково-технічний центр VinFast R&D Institute в США, який займається розробкою безпілотних технологій для електромобілів компанії. При тому, що VinFast випускає як звичайні автомобілі, так і електромобілі, американський завод буде спеціалізуватися на електромобілях.

VinFast входить в конгломерат VinGroup найбагатшої людини В’єтнаму – Фам Нят Вионга. VinFast був запущений в 2017 році для розробки моделей у співпраці з BMW, Magna Steyr і Pininfarina. У минулому році компанія продала близько 30 тис. автомобілів, в нинішньому році очікується продаж більше 45 тис. автомобілів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Протягом 2021 року компанія планує відкрити 35 автосалонів і сервісних центрів в Каліфорнії. І з наступного року вона готова запустити продажі автомобілів і своїх перших електромобілів з технологіями ШІ і безпілотного водіння в США. Першими в продаж в середині 2022 року мають надійти позашляховики класу люкс VF32 і VF33 з двигунами 402 к.с.

У VinFast очікують, що розвитку компанії в США допоможе рішення каліфорнійської влади повністю згорнути продажі автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами до 2035 року. Як повідомляє Bloomberg, глава VinGroup вже говорив про готовність підтримати американські амбіції VinFast своїм власним статком і виділити на це $2 млрд.

Source
www.kommersant.ru
Back to top button