Новини

VW прогнозує рекорд продажів

Незважаючи на дізельгейт, який коштував Volkswagen мільярдів євро у вигляді пені та штрафів, ця історія, схоже, не зробила істотного впливу на популярність народної автомобільної марки Німеччини.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Найбільший в світі автовиробник заявив, що за прогнозами в 2017 році він значно перевищить торішній рекорд продажів автомобілів в 5,99 млн. автомобілів, розраховуючи на сильний імпульс в Китаї, Європі та США.

За інформацією компанії, маржа операційного прибутку VW на ринку може зрости до 4-5 відсотків, що як і раніше менше, ніж у конкурентів, наприклад PSA Group і Toyota, але вище, ніж 4-відсотковий показник, який VW демонстрував раніше.

Німецький автогігант очікує значного поліпшення базових доходів в цьому році в порівнянні з 1,9 млрд. євро в 2016 році, що стане найбільшим показником прибутку від продажу в річному обчисленні з 2011 року.

Судячи з усього, прибуток залежатиме від збільшення виробництва більш прибуткових автомобілів – позашляховиків (SUV), частка яких в загальному обсязі продажів бренду може зрости з 14 відсотків в даний час до 40 відсотків до 2020 року, сказав виконавчий директор бренду VW Герберт Дієсс.

Джерело: reuters.com

Back to top button