Новини

VW готовий викупити і відремонтувати в США 80 тисяч автомобілів марки Audi

Улагоджуючи “дизельний скандал”, про який вже писав “Укравтопром”, німецький автоконцерн Volkswagen домовився в США про те, що викупить і відремонтує близько 80 тисяч автомобілів дочірнього виробника Audi, пише Deutsche Welle.

Намагаючись владнати конфлікт з американською владою в зв’язку із скандалом навколо маніпуляцій даними екологічних тестів, німецький автоконцерн Volkswagen досяг в США після багатомісячних переговорів домовленості про ремонт і викуп приблизно 80 тисяч дизельних автомобілів з трилітровими двигунами виробництва дочірньої компанії Audi.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Досягнутий компроміс передбачає викуп приблизно 20 тисяч машин Audi і доведення до кондиції ще 60 тисяч авто. Переговори про компенсацію збитку для автовласників ще ведуться з адвокатами.

Раніше VW вже досяг домовленості щодо 475 тис дизельних автомобілів з дволітровими двигунами, на яких було встановлено незаконне програмне забезпечення, що занижувало рівень шкідливих вихлопів під час тестів. Коментарів від VW і американських відомств виданню одержати не вдалося. На кінець листопада призначені судові слухання у цій справі.

Back to top button