НовиниСвіт

VW буде виробляти акумулятори для електромобілів спільно з китайською компание Guoxuan в Німеччині

Volkswagen буде виробляти акумулятори для електромобілів в Німеччині з провідним китайським виробником, починаючи з 2025 року

Німецька автомобільна група побудує свій другий завод з виробництва акумуляторних батарей для електромобілів в Зальцгіттері спільно з Guoxuan High-tech по виробництву недорогих батарей для економічних електромобілів, йдеться в заяві компанії.

У травні 2020 року VW оголосив про придбання 26% акцій Guoxuan, третього за величиною виробника акумуляторів для електромобілів в Китаї після Contemporary Amperex Technology і BYD.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Спочатку VW хотів виробляти акумулятори спільно з Northvolt, шведським виробником акумуляторів, що на 20% належить VW, на заводі в Зальцгіттері, але змінив плани: тепер шведський виробник зосередився на акумуляторах для електромобілів високого класу.

Німецький автовиробник також заявив, що проводить заключні переговори з урядом Іспанії про нові виробничі плани в Іспанії. До них відносяться проекти для третього заводу Volkswagen з виробництва акумуляторів для електромобілів.

У березні VW оголосив про план створення до 2030 року шести заводів з виробництва акумуляторів для електромобілів в Європі з метою масового виробництва стандартизованих акумуляторів для зниження витрат і підвищення рентабельності транспортних засобів. Компанія планує, що електромобілі будуть охоплювати 50% продажів нових автомобілів до 2030 року і майже 100% до 2040 року.

Автовиробник вважає, що рентабельність електромобілів буде аналогічна рентабельності автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння протягом декількох років завдяки збільшенню виробництва електромобілів.

Як заявив репортерам генеральний директор Герберт Дісс, електромобілі стануть недорогими завдяки досягненням в області акумуляторних технологій і розширенню масштабів виробництва.

Source
asia.nikkei.com
Back to top button