Новини

Усі маршрутки повинні зникнути як клас, вони не мають права на життя – Омелян

В ефірі на 5 каналі міністр інфраструктури Володимир Омелян прокоментував ситуацію з маршрутними перевезеннями в Україні та пояснив, чому виступає за перехід на автобусне сполучення в містах України.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

«Це та ситуація, коли ми кажемо, що ринок сам все врегулює, – це не завжди правда. Так, коли є висока конкуренція – це дуже добре. Держава повинна це стимулювати, і ми це робимо, але має бути суворий контроль. Свого часу була зроблена велика помилка, коли було накладено мораторій на будь-які перевірки. У підсумку ми отримали те, що маємо на сьогодні – абсолютна безконтрольність щодо безпеки. З 1 січня 2019 року він (мораторій – ред.) уже зупинений, дякувати Богу, і ми зараз виходимо вже на повноцінні перевірки не лише рухомого складу, а й автобаз, стану водіїв і всього іншого», – зазначає керівник Мінінфраструктури.

Також міністр наголосив, що альтернативи великим автобусам у великих містах немає. Всі маршрутки повинні зникнути як клас – у Києві, Дніпрі, Харкові. «Це (ситуація з маршрутними таксі в Україні – ред.) було спричинено, мабуть, безконтрольністю та іншими проблемами, але так відбуватися не може, і ми докладемо всіх зусиль, щоб вони (маршрутки – ред.) зникли» пообіцяв Володимир Омелян.

Джерело: 5.ua


Back to top button