Повернення Майбаха

Одночасно в Лос-Анджелесі і Гуанчжоу компанія Mercedes-Benz представила першу модель відродженого бренду Maybach.

Автомобіль отримав назву Mercedes-Maybach S 600. Нова модель Mercedes на 20 сантиметрів більше порівняно з довгоподібним седаном S-Class. Габаритна довжина «Майбаха» становить 5453 міліметри, а розмір колісної бази дорівнює 3365 міліметрам. Задні двері порівняно з довгообразним S-Class вкорочені на 66 міліметрів і позбулися невеликого трикутного віконця, яке перенесено на задню стійку.

В компанії називають Mercedes-Maybach найтихішим серійним седаном у світі: рівень акустичного комфорту був збільшений навіть порівняно зі звичайними S-Class, а спеціальні елементи, що знижують зайвий шум були додані, в тому числі, в механізми ременів безпеки. Коефіцієнт аеродинамічного опору седана становить 0.26 – стільки ж, як, наприклад, у гібридного спорткара BMW i8.

Спочатку новинка буде доступна в модифікаціях S 500 і S 600. Перша з них має 4,7-літрову «турбовісімку» потужністю 455 сил, а друга – 530-сильний бітурбо мотор V12. «П’ятисотий» отримає дев’ятиступінчасту автоматичну коробку передач, а «шестисотий» – семиступінчасту. Крім того, S 500 з червня наступного року буде доступний з системою повного приводу.

Обидва седани, запевняє виробник, зможуть набирати “сотню” за п’ять секунд. Максимальна швидкість обмежена на 250 кілометрах в годину. Витрати палива в змішаному циклі – 8,9 і 11,7 літра на сто кілометрів пробігу відповідно.

Що стосується цін на авто, то за словами директора з маркетингу та продажу компанії Mercedes-Benz Ола Калленіуса, вартість моделі буде такою, що «покупці серйозно здивуються, як багато автомобіля вони отримають за такі гроші».

У 2015 році на ринок вийде ще одна модифікація «Майбаха» – Pullman. Такий седан буде на метр довше звичайного S-Class і зможе вмістити третій ряд крісел.