Новини

Volvo впроваджує електропривод на всі нові моделі

Компанія Volvo повідомляє, що кожна нова модель, яка буде представлена протягом наступних п’яти років, отримає гібридну модифікацію з можливістю підзарядки батарей від побутової електромережі.

Крім того, в 2019 році планується випуск електрокара з запасом ходу близько 520 кілометрів. Передбачається, що це буде середньорозмірний кросовер, який зможе конкурувати з Tesla Model X.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

“Прийшов час для електричних машин, які перестають бути нішевою технологією. Ми впевнені, що до 2020 року автомобілі з електричними агрегатами охоплять 10 відсотків світових продажів Volvo”, – зазначив виконавчий директор Volvo Хакан Самуельсон.

Спочатку версії з комбінованими силовими установками отримають більші моделі, побудовані на модульному шасі SPA, що дебютував на XC90. У позашляховика вже є гібридний варіант, який оснащується дволітровим бензиновим турбомотором потужністю 320 сил, восьмиступінчастим “автоматом” і 80-сильним електричним двигуном, розташованим на задній осі. Передбачається, що подібна схема може бути застосована на флагманському седані S90, який з’явиться в 2016 році.

Також гібридними версіями обзаведеться наступне покоління компактних машин. В їх основу ляже модульна платформа СМА, розроблена спільно з китайським концерном Geely. Першими автомобілями з цим шасі стануть представники сімейства з індексом «40», яке включить хетчбек, седан і кросовер.

Шведи розраховують на успіх нової лінійки компактних автомобілів, які до 2020 року дозволять компанії збільшити продажі до 800 тисяч машин на рік.

Back to top button