Новини

Volvo визначився з партнерами у виробництві електрокарів

Автомобільний концерн Volvo Car Group підписав довгострокові контракти з провідними виробниками акумуляторів CATL і LG Chem. Контракти укладені з метою забезпечення поставок літій-іонних акумуляторів протягом майбутніх 10 років для наступного покоління моделей Volvo і Polestar.

Згідно з умовами, міжнародні поставки акумуляторних модулів будуть виконуватися для всіх автомобілів, які будуть випускатися на майбутній модульній платформі SPA2 і на вже існуючій CMA. Завдяки цим поставкам компанія Volvo Cars зробить наступний крок назустріч реалізації амбітної стратегії електрифікації.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

У 2017 році компанія Volvo Cars взяла на себе зобов’язання, згідно з якими всі нові автомобілі Volvo, що випускаються з 2019 року, будуть електричними або гібридами. З тих пір компанія посилила цю стратегію, заявивши, що до 2025 року 50% глобального обсягу продажів становитимуть повністю електричні автомобілі.

Китайська компанія CATL і південнокорейська компанія LG Chem – відомі виробники акумуляторів з успішною історією поставок літій-іонних акумуляторів для компаній в сфері автомобільної промисловості в усьому світі.

Перша лінія складання акумуляторів компанії знаходиться на етапі будівництва на заводі в місті Гент, Бельгія. Будівництво буде завершено до кінця поточного року, а першим повністю електричним автомобілем Volvo, який вийде з заводу в Генті, стане позашляховик Volvo XC40 – на даний момент завод виробляє плагін-гібрид моделі.

Платформа компактної модульної архітектури (CMA) є основою моделі Volvo XC40, повністю електричного фастбека Polestar 2 і декількох моделей, що продаються компанією LYNK & CO. Ця компанія є дочірнім підприємством бренду Volvo – він володіє нею разом з автомобільною групою Geely.

Майбутня SPA2 – наступне покоління архітектури масштабованої платформи (SPA), розроблена компанією Volvo – буде запущена на початку наступного десятиліття. SPA є однією з провідних платформ у всій автомобільній промисловості і основою всіх моделей Volvo 90 і 60 серій. Першим автомобілем Volvo, побудованим на архітектурі SPA2, стане наступне покоління позашляховиків XC90.


Back to top button