Світ

Volvo та Geely зробили дешевий кросовер

В Інтернеті опубліковані перші фотографії Geely Binyue 2022. Компактний кросовер, відомий за межами Китаю як Geely Coolray, піддасться другому фейсліфтингу. Як повідомляє Autohome, його новинка буде представлена ​​у квітні на автосалоні в Пекіні.

Новий Geely Binyue був ґрунтовно оновлений та отримав риси сучасного фірмового стилю Geely Energy Storm. Кросовер впізнаємо в першу чергу за величезними решітками радіатора. Є також нові світлодіодні фари та задні ліхтарі.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Також були замінені кришка, передні крила та задні двері. Топова версія, відзначена індексом S, також має нове антикрило на даху, інший задній дифузор та 18-дюймові колеса. Після останньої модифікації автомобіль став трохи більшим, його габарити складають: довжина – 4380 мм, ширина – 1800 мм, висота – 1609 мм і колісна база – 2600 мм.

Салон Geely Binyue поки не розсекречено, але й кардинальних змін не передбачається. Інтер’єр автомобіля був нещодавно оновлений із встановленням більшого 12,3-дюймового сенсорного екрану.

Volvo та Geely зробили дешевий кросовер

Новий Geely Coolray/Binyue створений у співпраці з Volvo, а його 1,5-літровий бензиновий турбодвигун відомий за кросовером Volvo XC40. В оновленому Binyue його потужність збільшена зі 177 до 181 к.с. Максимальна швидкість 200 км/год.

Модель доступна тільки з 7-ступінчастою роботизованою коробкою передач з двома зчепленнями та переднім приводом. У Китаї ціни починаються від 80 000 юанів. До речі, Geely Coolray 2022 може з’явитися на багатьох ринках за межами Китаю, але поки що неясно, на яких.

Back to top button