НовиниСвіт

Volvo спільно з Aurora розроблятимуть автономні вантажівки

Компанія Volvo Autonomous Solutions співпрацюватиме з американською компанією Aurora Innovation OpCo Inc. Першочергове завдання партнерства — розробка та впровадження автономних транспортних рішень для додатків hub-to-hub для клієнтів у Північній Америці. Про це повідомляє офіційний сайт volvoautonomoussolutions.com.

Підписана угода про стратегічне партнерство між Volvo Autonomous Solutions та Aurora є довгостроковим партнерством, розрахованим на кілька років. Автоматизація магістральних вантажівок спрямована на створення переваг як для клієнтів, так і для суспільства з точки зору продуктивності, безпеки, стабільності та паливної економічності.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Автопілотні технології Aurora Driver базуються на основі лідарів, різних датчиків та потужного програмного й апаратного забезпечення. З їх допомогою відбувається детальне сканування навколишнього простору й аналіз всіх об’єктів довкола вантажівки.

Президент Volvo Autonomous Solutions Нільс Ягер наголосив, що створення ефективного автономної магістральної пропозиції вимагає тісних партнерських відносин як із замовниками, так і з технічними партнерами для розвитку необхідних можливостей.

Source
traktorist.ua
Back to top button