НовиниСвіт

Volvo планує заощадити сотні мільйонів доларів за рахунок вторинної переробки

Компанія Volvo заявляє, що мета стати до 2040 року компанією із замкнутим циклом принесе вигоди, які допоможуть їй заощадити 1 мільярд шведських крон і скоротить на 2,5 мільйона тонн викиди вуглецю до 2025 року.

План, по суті, полягає у обширній переробці.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Volvo створить виробничі цикли для повторного використання матеріалів з важкими викидами, таких як сталь та алюміній. Автовиробник також має намір відновлювати і ремонтувати деталі, щоб запобігти їх утилізацію.

Це буде означати, що кожна частина його автомобілів повинна проектуватися, розроблятися і вироблятися з урахуванням повторного використання. І Volvo, і постачальники повинні будуть дотримуватися цих вимог до конструкції.

«Це вимагає від нас переосмислення всього, що ми робимо, і того, як ми це робимо», – сказав Андерс Керрберг, керівник відділу розвитку Volvo.

Компанія вже відновлює такі деталі, як коробки передач і двигуни, щоб більш ефективно використовувати матеріали і знизити викиди. За оцінками Volvo, вона скоротила викиди CO2 на 3 000 тонн за рахунок відновлення 40 тис. деталей.

Ця мета стане ще більш важливою в міру того, як електромобілі стануть більш поширеними. Енергоємні батареї значно виграють від переробки і повторного використання.

Volvo планує використовувати старі батареї поза автомобілів, щоб продовжити їх життєвий цикл. Автовиробник вже співпрацював з BatteryLoop, яка повторно використовує автомобільні акумулятори в області сонячної енергії.

Source
avtodream.org
Back to top button