Новини

Volvo планує продавати безпілотні автомобілі через 5 років

Volvo Car Group до 2021 року планує почати продажі власних безпілотних моделей, повідомляє Bloomberg. Зважаючи на заявлені терміни, компанія може скласти конкуренцію розробкам концерну BMW AG, які також пообіцяли створити технологію безпілотного водіння протягом п’яти років.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Volvo збирається почати випробування своїх моделей вже в наступному році – в Швеції, Лондоні та Китаї, поставивши в ці країни близько сотні дослідних зразків. Причому тестувати автомобілі будуть звичайні водії, перебуваючи за кермом, тому що проект є проміжною сходинкою між звичайним автомобілем і тим, який зможе взяти керування на себе, без втручання людини.

На відміну від BMW, який вже оголосив, що йде до своєї мети спільно з Intel Corp. і Mobileye NV, Volvo поки тільки шукає партнерів, вивчаючи різні досягнення найбільш продвинутих в цій галузі компаній. «Наша мета – мати автомобіль, який зможе повністю самостійно їздити по шосе до 2021 року», – зазначив головний виконавчий директор Хакан Самуельсон. – Але подібні технології автовиробник не може розвивати самостійно».

Джерело: autostat.ru

Back to top button