Новини

Volvo планує продати за дев’ять років 1 млн електрифікованих автомобілів

Шведська автокомпанія Volvo Cars оголосила про плани продати – до 2025 року – приблизно 1 млн машин з використанням технологій електрифікації. Кожна модель Volvo отримає як мінімум по дві гібридні версії. У 2019 автовиробник має намір вивести на ринок свій перший повністю електричний автомобіль, говориться в релізі компанії.

За минулі п’ять років Volvo Cars вела підготовку до розробки автомобілів, в яких застосовуються технології електрифікації. Зокрема були розроблені дві абсолютно нові архітектури для великих і компактних моделей: архітектура масштабованої платформи (SPA) і компактна модульна архітектура (CMA). Обидві платформи передбачають створення як гібридних, так і повністю електричних автомобілів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Більші моделі 90-й і 60-ї серій створені на платформі SPA. Незабаром компанія приступить до виробництва автомобілів 40-й серії на базі платформи CMA. При цьому всі моделі отримають версії на електротязі.

Анонсовані плани на електрифікацію модельного ряду є частиною стратегічної програми Volvo щодо забезпечення сталого розвитку. Вона включає в себе ряд нових зобов’язань, які ставлять стабільний розвиток на центральне місце у всій майбутній діяльності компанії. Нова концепція отримала назву «omtanke», що в перекладі зі шведської означає «обмірковування» або «турбота».

Прийняті в Volvo Cars зобов’язання передбачають, зокрема, вихід на екологічно чисте виробництво до 2025 року, до 2020 року люди не повинні будуть гинути або отримувати серйозні пошкодження в нових автомобілях Volvo.

Джерело: gudok.ru


Back to top button