Новини

Volvo і Geely зміцнюють співпрацю

Шведський автовиробник і китайська група Geely Holding планують створити нову спільну компанію. Сторонами вже підписаний відповідний меморандум про наміри.

Згідно з ним, Volvo, Geely і заснована рік тому китайським виробником дочірня компанія Lynk&Co в рамках нового підприємства займуться спільною розробкою двигунів і модульних архітектур для нових автомобілів. Мова, зокрема, йде про нове покоління електромобілів і компонентів для них (акумуляторні батареї, електродвигуни та системи зарядки). Більш тісне співробітництво також передбачає використання єдиних постачальників компонентів і скорочення витрат на закупівлі.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Штаб-квартира нового спільного підприємства Volvo і Geely Holding з рівними частками участі сторін буде розташовуватися в Китаї, в шведському Гетеборзі з’явиться додатковий офіс. Також було оголошено про те, що Volvo отримає 50-процентну частку в Lynk&Co.

Volvo і Geely вже практикують активний обмін технологіями. Зокрема, в розробці нової лінійки компактних моделей 40-ї серії (першим вже в цьому році дебютує кросовер XC40), а також автомобілів бренду Lynk&Co використовувалася компактна модульна архітектура CMA, створена китайськими і шведськими інженерами.


Back to top button