Світ

Volvo і Geely створили нове підприємство для розробки силових агрегатів

Компанія Volvo Cars і холдинг Geely зробили офіційну заяву про створення спільного підприємства Aurobay, яке буде займатися виключно силовими агрегатами – їх розробкою і виробництвом. Причому не тільки для всіх брендів, що входять в Geely Holding, але і для інших, у яких є в цьому велика потреба. Мова йде не тільки про двигуни внутрішнього згоряння і трансмісіях, а й про гібридні установки.

При цьому Volvo вже в найближчі місяці передасть новому СП всі свої активи, пов’язані з виробництвом двигунів (дочірня компанія Powertrain Engineering Sweden, заводи двигунів в Швеції і Китаї, підрозділ досліджень та ін.). Geely приєднає до цього свій виробничий і дослідницький арсенал. Таке об’єднання сил покликане забезпечити значну виробничу і фінансову синергію і дозволить холдингу зайняти місце провідного гравця на ринку високоякісних силових установок – відповідно до курсу на зниження шкідливих викидів в атмосферу і високу ефективність.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Створення окремого CП і передача активів «дозволить Volvo Cars в найближчі роки сконцентруватися на розробці своєї нової лінійки повністю електричних преміальних автомобілів». Нагадаємо, зовсім недавно на ринку з’явилася інформація, що перед Volvo зараз поставлено завдання трансформуватися в виробника виключно електромобілів (до 2030 року), стати в цьому сегменті світовим лідером. У ближчій перспективі – до 2025 року добитися, щоб 50% її світових продажів припадала на електромобілі, а інші 50% – на гібридні моделі.

Back to top button