Світ

Volvo готує шість нових електромобілів, перший представлять сьогодні

До 2030 року компанія повністю припинить випуск машин з ДВЗ

Компанія Volvo сьогодні підтвердила і уточнила свій план щодо повного переходу на виробництво електромобілів до 2030 року. А також пообіцяла представити сьогодні свою другу (після кросовера XC40 Recharge) повністю електричну модель «40-й серії».

Отже, за планом вже до 2025 року половину всіх продаваних у світі автомобілів Volvo складуть електромобілі, а друга половина буде оснащена гібридними силовими установками. До 2030 року залишаться тільки повністю електричні машини.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

На зображенні, яке ілюструється у прес-релізі, позначено сім повністю електричних машин, які будуть у Volvo до середини десятиліття. Передбачається, що одна з них – це XC40, а ще шість поки не представлені.

Також компанія заявила, що всі нові електромобілі будуть продаватися виключно онлайн. При цьому дилерські центри повністю не зникнуть. Вони будуть займатися передпродажною підготовкою, передачею проданих онлайн машин клієнтам, обслуговуванням і додатковим сервісом.

Новина про перехід Volvo на електромобілі не є несподіванкою. У грудні гендиректор марки Хокан Самуельсон говорив про подібні плани. Більш того, ще кілька років тому компанія зізналася, що повністю припинила всі роботи над новим поколінням двигунів внутрішнього згоряння. Іншими словами, нинішні бензинові і дизельні мотори Volvo серії Drive E, які з’явилися не так давно і є досить сучасними, проіснують до 2030 року і не отримають заміни.

Back to top button