МоделіСвіт

Volvo Cars потроїть виробництво електромобілів в Генті

Шведський автовиробник потроїв виробничі потужності з випуску електромобілів на своєму заводі в Генті, Бельгія, готуючись задовольнити швидко зростаючий попит на свою лінійку зарядних автомобілів.

Збільшення потужності відбувається завдяки тому, що Volvo Cars відзвітувала про свої результати продажів за весь рік в 2020 році, які показали сильне зростання попиту на гібридні моделі. Частка зарядних автомобілів у відсотках від загального обсягу продажів більш ніж подвоїлася в 2020 році в порівнянні з 2019 роком.

До 2022 року потужність електромобілів на заводі в Генті збільшиться більш ніж втричі в порівнянні з сьогоднішнім рівнем і складе близько 60% від загальної виробничої потужності заводу.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Volvo Cars потроїть виробництво електромобілів в Генті

В даний час Гент готується запустити у виробництво другу повністю електричну модель Volvo, створену на модульній архітектурі CMA, в кінці цього року. Завод уже збирає XC40 Recharge, перший повністю електричний автомобіль компанії, а також підключається гібридну версію XC40.

«Наше майбутнє – електричне, і клієнтам явно подобається те, що вони бачать в наших автомобілів для підзарядки», – сказав Хав’єр Варела, керівник відділу глобальних промислових операцій і якості. «У міру того як ми продовжуємо електрифікувати нашу лінійку і нарощувати наші виробничі потужності, Гент стає справжнім першопрохідцем для нашої глобальної виробничої мережі.»

Volvo Cars потроїть виробництво електромобілів в Генті

Volvo Cars прагне стати преміальної компанією з виробництва електромобілів, і в найближчі роки автовиробник випустить кілька повністю електричних автомобілів. До 2025 року компанія планує, що її глобальні продажі будуть складатися на 50% з повністю електричних автомобілів, а решта – з гібридів.

Минулого місяця Volvo Cars також оголосила, що буде збирати електромотори на своєму заводі силових агрегатів в шведському місті Шевде і планує до середини десятиліття налагодити повне власне виробництво електромоторів. У найближчі роки вона інвестує на ці цілі 700 мільйонів шведських крон.

Back to top button