НовиниСвіт

Volkswagen зможе виробляти у Китаї 1 мільйон електромобілів на рік з 2023 року

Volkswagen зможе виробляти 1 мільйон електромобілів на рік у Китаї у 2023 році, заявив у середу Nikkei генеральний директор бренду Volkswagen Passenger Cars Ральф Брандштеттер.

Завод, спільне підприємство з китайською Anhui Jianghuai Automobile Co (JAC), про яке вперше було оголошено у 2019 році, вироблятиме 300 000 електромобілів на рік, а виробництво розпочнеться у 2023 році. За словами Брандштеттера, разом із виробництвом ще двох спільних підприємств – одного з FAW Group та одного з SAIC Motor – це має довести загальну потужність до позначки в 1 мільйон автомобілів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Німецький автовиробник продав 70625 своїх електромобілів сімейства ID в Китаї минулого року, не досягнувши своєї мети з продажу 80-100 тис. автомобілів, при цьому виробництво також постраждало від регіональних спалахів COVID-19 на додаток до проблем, пов’язаних з чіпами.

Глава Volkswagen у Китаї Стефан Волленштейн заявив на брифінгу в Пекіні у січні, що автовиробник хотів би подвоїти продажі своїх електромобілів сімейства ID цього року, але попередив, що низькі постачання напівпровідників можуть завадити цим зусиллям.

“У минулому наш підхід полягав у розробці в Німеччині та локалізації в Китаї”, – сказав Брандштеттер. «Але цей підхід буде значно змінено, якщо буде створено більше місцевих ресурсів для досліджень та розробок, особливо для програмного забезпечення, щоб воно працювало швидше та було більш незалежним у Китаї».

Source
Reuters
Back to top button