Моделі

Volkswagen Touareg розжився двома гібридними версіями

У Німеччині продажі гібридів Volkswagen Touareg eHybrid і Touareg R вже почалися. За кросовери просять мінімум 72 378 і 84 660 євро відповідно.

У вересні 2020 німці припинили випуск двигуна V8 4.0 TDI, який не стали адаптувати під строгий екостандарт Euro 6d-ISC-FCM. Цей мотор ставили і на Volkswagen Touareg, але тепер місце бітурбодизелем займуть дві гібридні установки. Більш потужна ставиться на Touareg R. Зараз дебютував молодший бензоелектричний Touareg з приставкою eHybrid. Він отримав таку ж начинку, як, наприклад, Audi Q8 55 TFSI e quattro – тандем турбодвигуна V6 3.0 TFSI (340 к.с., 450 Н • м) і електромотора на 100 кВт (136 к.с.), вбудованого в корпус восьмиступінчастого «автомата». Привід – постійний повний з диференціалом Torsen.

Volkswagen Touareg розжився двома гібридними версіями

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Якщо Touareg R відрізняється від інших версій спортивним зовнішнім і внутрішнім декором, а також більш щільними налаштуваннями підвіски, то eHybrid виглядає як звичайний Touareg. Правда, перекалібровка підвіски все ж знадобилася: адже eHybrid важче модифікації з таким же V6 на 400 кг (споряджена маса – 2427 кг). Але середня витрата палива при цьому – 2,7 л на 100 км.

Комплектація базова багата. Вам не потрібно доплачувати за шкіряну оббивку сидінь і передньої панелі, просунутий мультимедійний комплекс з навігацією, цифрову панель приладів, чотиризонний клімат-контроль і панорамний дах.

Volkswagen Touareg розжився двома гібридними версіями

Сумарно силова установка видає 381 к.с. і 600 ньютон-метрів, а харчується вона від літієво-іонної батареї ємністю 14,1 кВт • год, повного заряду якої в електричному режимі руху вистачає на 47 км по циклу WLTP. За замовчуванням Touareg eHybrid починає рух без ДВС, і якщо не старатися з акселератором, це продовжиться до 140 км/год. Якщо ж топити по повній, то в справу одночасно вступають обидва мотори, а прискорення до сотні в цьому випадку займе 6,3 с при максимальній швидкості 250 км/год. Акумулятор можна зарядити від пристрою на 2,3 кВт за вісім з половиною годин, а якщо використовувати чарджер на 7,2 кВт, то час скоротиться до двох з половиною годин.


Back to top button