Новини

Volkswagen та SAIC інвестують $600 млн у ремонт автозаводів у Шанхаї

Німецький автовиробник Volkswagen AG і його китайський партнер по спільному підприємству SAIC Motor планують інвестувати 4,13 млрд юанів ($590 млн) в ремонт своїх автомобільних заводів в Шанхаї. Як повідомляє Reuters, вони мають на меті розпочати виробництво нових седанів Audi.
SAIC Volkswagen, спільне підприємство вольфсбургского виробника і найбільшого китайського автовиробника, наразі продає автомобілі тільки під брендами Volkswagen і Skoda.

План компаній дасть «зелене світло» бренду Audi, щоб він став більш впевненим на китайському ринку – найбільшому авторинку в світі.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Очікується, що модифікація заводів буде завершена до кінця 2020 року, оскільки німецький концерн хоче скористатися тим фактом, що під час коронакризи попит на розкішні автомобілі в Китаї залишався стабільним.

Раніше президент SAIC Чен Хонг заявив, що СП планує запустити перший продукт Audi на початку 2022 року.

Нові автомобілі зможуть використовувати платформу Volkswagen MEB, яка буде включена в виробництво електромобілів, ймовірно, з останнього кварталу цього року. Німецький концерн запитує дозвіл місцевої влади на виробництво свого електромобіля ID.4.

Джерело: mind.ua


Back to top button