НовиниСвіт

Volkswagen та Bosch утворюють спільне підприємство для прискорення електрифікації

Німецькі компанії Volkswagen s Bosch домовилися створити спільне підприємство до кінця цього року, щоб обладнати заводи акумуляторних елементів та допомогти зробити Європу самодостатньою у виробництві акумуляторів.

Новостворене підприємство буде постачати системи виробництва акумуляторів та допомагати виробникам акумуляторних елементів у масштабуванні та підтримці виробничих майданчиків. Також нова компанія обслуговуватиме власні заводи Volkswagen та інші підприємства по всій Європі. Партнери не розголошують, скільки вони інвестують у нове підприємство.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Наразі європейська автомобільна промисловість покладається на постачальників акумуляторів із Азії. За планом Європейського альянсу з акумуляторних батарей, до 2030 року третина цих компонентів має бути європейського виробництва. Найбільшим запланованим заводом із виробництва акумуляторних батарей у Європі поки що є Tesla Giga Berlin, який на піку потужності може виробляти понад 100 ГВт-год енергії. І завод акумуляторів, і виробництво машин під Берліном ще чекають на дозвіл регіональної влади на початок роботи.

Volkswagen має намір випередити Tesla та стати найбільшим виробником електромобілів. Тому німецький автовиробник оголосив плани збудувати шість так званих гігафабрик у Європі до кінця десятиліття, їхня загальна потужність складе 240 ГВт-год. Виробник автомобілів, який у грудні минулого року збільшив витрати на електрифікацію на наступні п’ять років до 52 мільярдів євро, зобов’язався продавати в Європі тільки електромобілі з 2035 року. Партнерство з Bosch дозволить Volkswagen посилити свої позиції та прискорити перехід на електротранспорт.

Source
newsyou.info
Back to top button