Моделі

Volkswagen створив особливий ID.4 для Китаю

Модель з приставкою X до назви будуть робити паралельно зі звичайним варіантом

Як і очікувалося, компанія Volkswagen почне випускати в Китаї не одну, а дві версії електричного кросовера ID.4. Вже відому модифікацію в КНР назвали ID.4 Crozz, а заодно представили новинку ID.4 X.

В чому полягає принципова різниця між моделями сказати не просто. Судячи з усього, X буде позиціонуватися як більш молодіжна і модна версія, на тлі якої Crozz виглядає істотно стриманіше.

Спереду новинка отримала новий бампер, який візуально робить передній звис довше. Ззаду змін більше. Крім нового бампера змінилася двері багажника, а ліхтарі злилися в протяжну у всю ширину кроссовера лінію. Номерний знак при цьому переїхав з бампера на двері багажника.

Виробництво ID.4 в Китаї буде налагоджено на спільному підприємстві з місцевим автоконцерном SIAC. Експорт китайських версій в інші країни не планується.

Нагадаємо, що світові продажі кросовера почнуться в наступному році. У топової версії електромобіль оснащений повним приводом з двома двигунами сумарною потужністю 306 к.с. і батареєю, яка використовується ємність яких становить 77 кіловат-годин.

Back to top button