Моделі

Volkswagen створив особливий ID.4 для Китаю

Модель з приставкою X до назви будуть робити паралельно зі звичайним варіантом

Як і очікувалося, компанія Volkswagen почне випускати в Китаї не одну, а дві версії електричного кросовера ID.4. Вже відому модифікацію в КНР назвали ID.4 Crozz, а заодно представили новинку ID.4 X.

В чому полягає принципова різниця між моделями сказати не просто. Судячи з усього, X буде позиціонуватися як більш молодіжна і модна версія, на тлі якої Crozz виглядає істотно стриманіше.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Спереду новинка отримала новий бампер, який візуально робить передній звис довше. Ззаду змін більше. Крім нового бампера змінилася двері багажника, а ліхтарі злилися в протяжну у всю ширину кроссовера лінію. Номерний знак при цьому переїхав з бампера на двері багажника.

Виробництво ID.4 в Китаї буде налагоджено на спільному підприємстві з місцевим автоконцерном SIAC. Експорт китайських версій в інші країни не планується.

Нагадаємо, що світові продажі кросовера почнуться в наступному році. У топової версії електромобіль оснащений повним приводом з двома двигунами сумарною потужністю 306 к.с. і батареєю, яка використовується ємність яких становить 77 кіловат-годин.


Back to top button