Новини

Volkswagen збирається побудувати два нових заводи в Китаї

Концерн Volkswagen планує побудувати два нових заводи для випуску автомобілів у містах Циндао і Тяньцзінь. Як повідомляє агентство «Блумберг», німецький виробник для цих цілей інвестує 2 млрд євро.

«Китай став нашим найбільшим і найважливішим ринком. Для того щоб задовольнити купівельний попит у країні, ми проводимо значне розширення наших виробничих потужностей в Китаї, разом з нашими партнерами FAW Volkswagen», – наголошується в повідомленні глави концерну Мартіна Вінтеркорна.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Продажі автомобілів групи VW в Китаї за перші п’ять місяців поточного року збільшилися на 18%, порівняно з минулим роком, до 1,51 млн штук. У квітні Мартін Вінтеркорн повідомив, що, на його думку, продажі VW за підсумками поточного року виростуть на 10%, перевищивши позначку в 3,5 млн машин.

До 2018 року вкладення VW у виробництво в Китаї становитимуть 18,2 млрд євро. Як зазначає «Блумберг», експансія на найбільшому автомобільному ринку повинна допомогти VW здійснити свою головну мету – випередити за обсягом світових продажів Toyota до 2018 року.

Back to top button