Новини

Volkswagen – рекордні продажі в 2018 році

Volkswagen продав рекордні 6,24 мільйона своїх автомобілів VW в минулому році, незважаючи на проблеми з доставкою, викликані новими правилами боротьби з викидами, але попередив, що компанія буде продовжувати стикатися зі значними проблемами в 2019 році.

Німецький автовиробник, який все ще відновлюється після дізельгейта і стикається з жорсткими європейськими екологічними правилами, намагається підвищити продажі і скоротити витрати, щоб фінансувати амбітний перехід на електромобілі і автоматизоване керування.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Продажі бренду VW виросли на 0,2 відсотка в минулому році завдяки зростанню в Південній Америці, США і Європі, що компенсувало спад в Китаї і труднощі з реєстрацією автомобілів після введення стандартів викидів Worldwide Harmonized Light Vehicle Test (WTLP).

Цифри не включають продажі під брендами Audi, Porsche, Skoda, Bentley, Bugatti, Lamborghini і Seat, які також належать Volkswagen.

Бренд VW збільшив частку ринку в Китаї в 2018 році, але його продажі впали на 2,1 відсотка, оскільки найбільший в світі ринок легкових автомобілів демонструє річний спад продажів, якого не було принаймні з 1990 року.

У більш широкому азіатсько-тихоокеанському регіоні продажі впали на 1,7 відсотка.

Незважаючи на зростання на 3,6 відсотка, європейські продажі постраждали після введення у вересні більш суворих правил по боротьбі із забрудненням.

Компанія продала близько 50 тис. електромобілів і гібридних автомобілів, що на 13% більше в порівнянні з 2017 роком.


Back to top button