Новини

Volkswagen розширить виробництво в Мексиці

Німецький концерн Volkswagen планує інвестувати приблизно один мільярд доларів у розширення свого виробництва в Мексиці. На ці кошти на заводі в Пуебла буде побудована нова лінія з виробництва компактних кросоверів Tiguan, що тим самим створить додаткових 2000 робочих місць.

Перші кросовери Tiguan почнуть сходити з конвеєра в кінці 2016 року. Концерн планує протягом восьми років виробити приблизно мільйон автомобілів, частина яких призначена для мексиканського ринку.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Автовиробник Volkswagen відкрив свій завод в Пуебла 50 років тому. За даними Мексиканської асоціації автомобільної промисловості, в 2014 році тут було вироблено понад 475 тисяч машин. Це приблизно 15% від усієї кількості автомобілів, вироблених в країні.

Загальний обсяг виробництва в автомобільному секторі Мексики виріс торік на 27% порівняно з 2013 роком. Мексиканська асоціація автомобільної промисловості прогнозує, що через п’ять років в країні випускатимуть більше 5 мільйонів нових машин на рік.

При цьому згідно з урядовою доповіддю, станом на грудень інвестиції в автопромисловість Мексики в цілому становили 19 мільярдів доларів.

 

Back to top button