Світ

Volkswagen призначив нового керівника відділу контролю якості

Volkswagen Group хоче поліпшити якість нових автомобілів. Для цього він створює нову посаду, яку візьме на себе керівник відділу розробки продуктів Френк Велш. Його наступником стане Томас Ульбріх, що трохи дивно.

У 2020 році Volkswagen Group вдалося вивести на ринок безліч електромобілів за короткий період часу, але не без проблем. Особливо це стосується проблем з програмним забезпеченням Volkswagen ID3, через які також була тимчасово припинена поставка Golf і Skoda Octavia. Звичайно, це не самий бездоганний рік для компанії, тому керівництво хоче покласти цьому край. Ось чому воно створює нову керівну посаду, щоб гарантувати контроль якості всередині групи. За це буде відповідати Френк Велш, який в даний час очолює відділ розвитку продукції марки Volkswagen.

Volkswagen призначив нового керівника відділу контролю якості

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Природно, що на зміну Велш повинен прийти Томас Ульбріх, який таким чином отримує кермо влади в області розробки продуктів в Volkswagen. Призначення Ульбріха кілька дивно, оскільки в кінці минулого року стало відомо, що Ульбріх збирається покинути компанію. Він, як керівник відділу електронної мобільності в Volkswagen, крім іншого, відповідав за ID.3 і ID.4, і хоча офіційно він був «змушений піти у відставку з особистих причин», ходили чутки, що його відхід пов’язаний з вищезгаданими проблемами.

Однак тепер Ульбріх повернувся з «відставки» і зайняв більш високу посаду. Той факт, що він буде відповідати за розробку продукції бренду Volkswagen в цілому, більше схожий на сигнал про те, що Ульбріх виявився правильним людиною, який зможе привести бренд до наступної глави завдяки своєму досвіду в розробці електромобілів.

Back to top button