Моделі

Volkswagen представить новий найбільший кросовер в 2021 році

Незабаром в модельному ряду Volkswagen може з’явитися новий найбільший кросовер, який стане альтернативою Teramont.

Volkswagen Teramont незабаром може втратити звання найбільшого кроссовера марки, оскільки автовиробник має намір почати продажі ще більшого кросовера. Так, в Китаї вже був сертифікований великий позашляховик, який отримав назву Volkswagen Talagon. Модель є серійною версією концепт-кара Volkswagen SMV Concept, який не зазнав кардинальних змін перед виходом в серію.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Volkswagen представить новий найбільший кросовер в 2021 році

Новий Talagon буде збиратися на спільному підприємстві FAW Volkswagen в Китаї. Новинка запозичила платформу у Teramont, тому їх колісна база буде ідентичною – 2 980 мм. Але за габаритними розмірами Volkswagen Talagon буде більше трирядного кросовера. Так, його розміри становлять 5152x; 2002x; 1 795 проти 5039x; 1989x; 1773 мм у Teramont. На жаль, знімків трирядного салону моделі поки не з’явилося, однак не варто очікувати якихось одкровень.

На ринку Піднебесної автомобіль буде пропонуватися з 2,0-літровим турбованим двигуном TSI, який також встановлюється на китайський Teramont. У базовій версії силова установка видає 186 к.с. і поєднується з переднім приводом, а більш продуктивна 220-сильна версія буде оснащуватися приводом на всі чотири колеса. Найімовірніше, кросовер буде також пропонуватися з 2,5-літровим V6, який також доступний на Teramont в КНР. Прем’єра нового великого кросовера Talagon повинна відбутися в квітні цього року.

Back to top button