НовиниСвіт

Volkswagen повідомив про скорочення виробництва

Автоконцерн Volkswagen попередив про скорочення виробництва у другому кварталі поточного року через проблеми з поставками мікросхем. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на публікацію в газеті Financial Times заяви президента іспанської компанії Seat Уейна Гриффитса, яка входить в концерн Volkswagen.

«Згідно з інформацією, отриманою нами від постачальників і представників Volkswagen Group, нам доведеться зіткнутися зі значними труднощами в другому кварталі, ймовірно, більш серйозними, ніж в першому кварталі», – зазначив Гріффітс.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Обсяг виробництва може знизитися в першому кварталі на 100 тис. автомобілів через брак напівпровідників. Гріффітс додав, що «дефіцит комплектуючих викликав велику проблему для компанії».

Інші автовиробники вже понесли втрати в цьому році і оголосили про припинення виробництва. За прогнозами аналітиків, це призведе до багатомільярдних збитків протягом року. Так, німецький автоконцерн Daimler повідомив про переведення співробітників двох своїх підприємств на неповний робочий день у зв’язку з перебоями в постачанні електронних компонентів, в тому числі мікросхем.

Source
echo.msk.ru
Back to top button