НовиниСвіт

Volkswagen побудує 6 заводів з випуску акумуляторів для електромобілів на території Європи

До 2030 року концерн Volkswagen має намір побудувати спільно з партнерами не менше шести великих підприємств на території Європи, які будуть випускати тягові акумулятори та постачати ними виробничі лінії зі складання електромобілів. На ці потреби буде виділено 30 млрд. євро, але основну частину витрат можуть понести партнери.

Член ради директорів Volkswagen Томас Шмаль повідомив, що компанія готова внести пропозицію щодо виділення 25-30 млрд євро на будівництво підприємств, що випускають акумулятори, а також забезпечення їх безперебійним постачанням сировиною. Автовиробник розвиватиме цю інфраструктуру через партнерство з іншими компаніями, і намагатиметься не домінувати у фінансуванні відповідних проектів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Перше спільне підприємство з випуску тягових батарей почне працювати в Німеччині до кінця 2023 року. Друге з’явиться поряд у 2025 році. Ще два підприємства, що обслуговують потреби Volkswagen, з’являться на території Іспанії та у Східній Європі, місце розташування двох поки що не визначено.

За словами представника Volkswagen, на одному такому підприємстві можна буде щорічно випускати тягові акумулятори сукупною ємністю від 40 до 80 ГВт год, причому продуктивність визначатиметься і доступністю в конкретній місцевості таких ресурсів як вода та електроенергія. Компанія готова зі свого боку вкладати до 2 млрд. євро в кожне таке підприємство.

Source
elektrovesti.net
Back to top button