НовиниСвіт

Volkswagen не використовує примусову працю уйгурів в Сіньцзяні

На тлі поширення інформації про те, що праця і матеріали, що використовують великі світові бренди в Синьцзян-Уйгурському автономному районі (КНР), пов’язані з примусовою працею уйгурів, в Volkswagen заявили, що подібного роду звинувачення не мають нічого спільного з заводом німецького автовиробника в місті Урумчі.

Стефан Велленштейн, генеральний директор Volkswagen Group China, прокоментував ситуацію так: «У нас не може бути такої проблеми, як примусова праця, тому що ми наймаємо співробітників безпосередньо».

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Представник Volkswagen зазначив, що компанія не має наміру закривати свій завод в Сіньцзяні, поки його робота буде економічно виправдана, і надалі має намір виконувати взяті на себе зобов’язання в Китаї.

Для довідки: Автомобільний завод Volkswagen у м. Урумчі побудований в рамках спільного підприємства з китайською державною автомобілебудівною компанією SAIC Motor Corp. Виробничі потужності підприємства – 50 тис. автомобілів на рік.

Урумчі – Адміністративний центр Синьцзян-Уйгурського автономного району.

США, ЄС, Великобританія і Канада ввели санкції відносно китайських чиновників за порушення прав людини в Сіньцзяні. За даними експертів ООН, влада КНР організувала для уйгурів, які населяють цей район, «табори перевиховання» і змушувала їх працювати на фабриках, що виробляють продукцію для десятків всесвітньо відомих брендів.

Китайський МЗС спростував цю інформацію, заявивши, що вона не відповідає дійсності.

Back to top button