Новини

Volkswagen не буде розробляти нові моделі, що працюють на природному газі

Німецький автомобільний концерн Фольксваген (VW) прийняв рішення не розробляти нові транспортні засоби, що працюють на природному газі.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Примітно, що дана заява прозвучала всього через два роки після публікації прогнозу VW, в якому представники концерну передбачали, що автомобілі, що працюють на стисненому природному газі (КПГ), зможуть охопити 10% європейського ринку і відігравати важливу роль в зниженні викидів.

Тепер Volkswagen зосередиться на розробці «чистих» електромобілів (BEV). В кінці минулого року концерн пообіцяв виробляти 1,5 млн електромобілів на рік.

Розворот обумовлений як відсутністю інтересу з боку клієнтів, так і новими лімітами викидів в ЄС. У минулому році VW продав приблизно 110000 автомобілів, що працюють на КПГ, по всьому світу, що занадто мало, щоб виправдати поточні інвестиції. Хоча автомобілі на природному газі чистіше, ніж традиційні авто з бензиновим двигуном, Volkswagen не продає їх досить, щоб скільки-небудь істотно вплинути на загальні викиди продуктового ряду концерну. VW не збирається негайно припиняти виробництво представлених на ринку моделей КПГ-машин, але не стане розробляти нові.

Інші альтернативні типи технологій мобільності (синтетичне паливо і водневі паливні елементи) також не мають значних перспектив в рамках групи VW. «У Audi є лише кілька незначних досліджень і попередніх розробок», – зазначає директор з розвитку, член правління Френк Уелш.

Джерело: oilreview.kiev.ua


Back to top button