Новини

Volkswagen має намір виробити 50 мільйонів електрокарів

Німецький автовиробник Volkswagen планує зробити електрокари масовим і доступним продуктом. За словами глави компанії Герберта Дисса, вони вже зарезервували виробничі потужності для виробництва 50 мільйонів електромобілів і уклали договори з постачальниками батарей: LG Chem, Samsung, CATL і SKI.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Основа стратегії Volkswagen щодо електромобілів – це скорочення витрат за рахунок економії на масштабі виробництва і використання гнучкої архітектури MEB (модульна платформа для електромобілів). Дисс наводить як приклад електричний Golf наступного покоління, витрати на виробництво якого стануть нижче на 40 відсотків. При цьому у нього буде більш просторий салон і збільшений вдвічі запас ходу.

Масштаби випуску електрокарів дозволять встановити мінімально можливу ціну. За попередньою інформацією, вартість такої машини не перевищить 20 тис. євро.

Раніше повідомлялося, що до 2020 року Volkswagen має намір продати 150 тисяч електрокарів. Обсяг виробництва «зелених» автомобілів повинен скласти близько 550 тисяч на рік. Всього до 2022 року бренди, що входять до групи Volkswagen, представлять 27 моделей на платформі MEB. Інвестиції на модернізацію виробництва становитимуть шість мільярдів євро.


За матеріалами: motor


Back to top button