Новини

Volkswagen і Northvolt об’єдналися в EBU

Німецький автомобільний концерн Volkswagen Group і шведський виробник акумуляторів Northvolt оголосили про створення Європейського батарейного союзу (European Battery Union, EBU) – консорціуму, який займатиметься дослідженнями в області акумуляторних технологій по всій Європі, пише Укравтопром.

Volkswagen і Northvolt очолять нову структуру, але в EBU будуть й інші учасники, які представляють сім країн, що входять до ЄС. У сфері інтересів консорціуму перебуває все, що пов’язано з батареями для електромобілів – отримання сировини, технології акумуляторних осередків, способи утилізації використаних акумуляторів. Члени EBU фінансуватимуть розробки та обмінюватися своїми досягненнями і впроваджувати їх у виробництво. До активної роботи організація приступить на початку наступного року.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Фірму Northvolt заснували в 2016 році два колишніх топ-менеджера Tesla. Компанія розраховує скласти конкуренцію знаменитій «Гігафабриці». Для групи «Фольксваген», яка нещодавно в черговий раз збільшила число запланованих до виробництва електромобілів, стартап може стати дуже цінним стратегічним партнером.


Back to top button