Новини

Volkswagen AG і Ford Motor Co. створюють глобальний альянс

Volkswagen AG і Ford Motor Company вчора оголосили про перші офіційні угоди в широкому альянсі, які дозволять компаніям підвищити конкурентоспроможність і краще обслуговувати клієнтів в епоху швидких змін в галузі.

Генеральний директор Volkswagen Герберт Дісс і генеральний директор Ford Джим Хакетт підтвердили, що компанії мають намір розробляти комерційні фургони і средньорозмірні пікапи для глобальних ринків, починаючи з 2022 року. Альянс забезпечить значний масштаб і ефективність і дозволить обом компаніям ділитися інвестиціями в архітектуру транспортних засобів, які надають різні можливості і технології.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

За оцінками компаній, співпраця з комерційними фургонами і пікапами призведе до поліпшення річних результатів діяльності до оподаткування, починаючи з 2023 року.

Крім того, Volkswagen і Ford підписали меморандум про взаєморозуміння з метою вивчення співпраці в області автономних транспортних засобів, послуг мобільності та електромобілів і приступили до вивчення можливостей. Обидві компанії також заявили, що вони відкриті для розгляду додаткових програм транспортних засобів в майбутньому. Команди продовжать опрацьовувати деталі в найближчі місяці.

Альянс, який не передбачає спільного володіння двома компаніями, буде регулюватися спільним комітетом. Цей комітет очолюватимуть Хакетт і Дісс, і в нього увійдуть керівники обох компаній.

В рамках альянсу Ford буде розробляти і випускати пікапи середнього розміру для обох компаній, які, як очікується, вийдуть на ринок вже в 2022 році. Для обох сторін Ford має намір розробити і створити більш великі комерційні фургони для європейських клієнтів, а Volkswagen має намір розробити і створити міський фургон.


Back to top button