Військові аташе високо оцінили потенціал КрАЗу

7 липня, у рамках робочого візиту, Кременчуцький автозавод відвідала велика група представників Київської Асоціації військових аташе (КАВА), акредитованих в Україні. Організатори відвідування делегацією військових дипломатів Кременчука і, зокрема, заводу КрАЗ – Міністерство Оборони країни, спільно з місцевою міською владою.

КрАЗ завчасно був запланований для відвідування як одне з підприємств оборонно-промислового комплексу країни, яке добре представлено за кордоном і має гарні перспективи розвитку.

До складу делегації увійшли аташе з питань оборони Соціалістичної Республіки В’єтнам, Ісламської Республіки Іран, Республіки Казахстан, Республіки Корея, Литовської Республіки, Ісламської Республіки Пакистан, Італії, Китайської Народної Республіки, військово-повітряний аташе США і його помічник, Помічник аташе з питань оборони Угорщини і помічник директора Департаменту міжнародного оборонного співробітництва України.

Своє знайомство з КрАЗом гості почали в навчальному центрі автозаводу. Побували офіцери і на випробувально-демонстраційному полігоні, де оглянули модельний ряд сучасної бронетехніки КрАЗ і серійних армійських всюдиходів, що знаходяться на озброєнні МО України та багатьох країн світу, а також побачили в дії автомобілі КрАЗ-5233ВЕ «Спецназ» (4х4) і КрАЗ-6322 «Солдат» (6х6) на випробувальній трасі полігону.

Після огляду можливостей всюдиходів КрАЗ на складних перешкодах полігону, гості подякували кразівців за прийом, відзначивши задоволення від побаченого. Зокрема, полковник Ван Сюєчуань, помічник аташе з питань оборони Китайської народної республіки, в інтерв’ю прес-службі підприємства, сказав: «Україна має дуже потужний промисловий потенціал. Не менш потужний потенціал і у КрАЗа – підприємства та автомобіля. Побачене на автозаводі залишило у мене позитивне враження і я можу поставити високу оцінку КрАЗу.