НовиниСвіт

Водії не потрібні: Huawei розпочав розробку повністю автономного автомобіля

Китайська компанія Huawei Technologies заявила про нову амбітну мету – створення автопілота для легкових автомобілів до 2025 року. Розвитком нового для себе напрямку бізнесу – інтелектуальні електромобілі – один зі світових телекомунікаційних гігантів вирішив зайнятися після того, як його глобальний бізнес з виробництва смартфонів постраждав через санкції США.

«Мета нашої команди – створити до 2025 року справжні легкові автомобілі без водія», – цитує старшого виконавчого директора підрозділу інтелектуальних транспортних засобів Huawei Ван Цзюня агентство Reuters.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Декілька місяців тому у мережі з’явилися нові патентні заявки Huawei Technologies Co., Ltd. – CN112436747A та CN112436779A під заголовком «Система електроприводу, трансмісія та електромобіль».

Також компанія отримала патент на літієві акумулятори зі збільшеним терміном служб і оголосила, що спільно з Chery Automobile займеться розробкою «розумного» автомобіля. У найближчі п’ять років створений ними новий автомобільний бренд випустить 105 автомобілів, включаючи 23 повністю електричних.

Huawei Technologies співпрацює з більш ніж 30 автомобільними брендами й планує стати провідним постачальником «інтелектуальних рішень» у Китаї.

Компанія вже просуває систему Huawei HiCar, власний аналог Apple CarPlay, та «екосистему 5G», яка об’єднує 18 компаній серед яких BAIC, BYD, Changan, Dongfeng, FAW, GAC, Great Wall, JAC, SAIC та Chery.

Source
autogeek.com.ua
Back to top button