Новини

Влада Південної Кореї ввела обмеження на продаж автомобілів Volkswagen і Audi

Влада Південної Кореї санкціонувала заборону на продаж деяких моделей автомобілів Audi і Volkswagen за махінації з показниками тестів на викид вихлопних газів. Про це повідомляє Yonhap.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Як зазначає агентство, продажем цих автомобілів в Республіці Корея займається компанія Audi Volkswagen Korea. Влада вважає, що дилер підтасовував показники емісії і шумів для того, щоб автомобілі відповідали південнокорейським вимогам.

Крім цього, Міністерство з охорони навколишнього середовища зобов’язало Volkswagen виплатити штраф в $16 млн за подібні махінації на 47 моделях, який продавалися в Південній Кореї. Крім того, міністерство відкликало дозвіл на реалізацію 80 моделей (83 тис. машин), які компанія продала в період з 2009 по 2016 роки.

Таким чином, уточнює агентство, відкликання дозволів охоплює 209 і 300 тис. автомобілів Audi і Volkswagen, проданих з 2007 року.

На початку року міністерство направило скаргу на Volkswagen в прокуратуру, підозрюючи компанію у використанні нелегального ПЗ для навмисного заниження показників викидів під час тестування.

«Дизельний скандал» розгорівся в вересні 2015 року в США. Тоді з’ясувалося, що програмне забезпечення, встановлене в автомобілях Volkswagen, навмисно занижувало рівень шкідливих речовин у вихлопних газах.

Джерело: autonews.ru

Back to top button