Новини

Влада Російської Федерації виділить 110 мільярдів рублів на підтримку автопрому

Уряд РФ направить більше 110 млрд руб. на підтримку російського автопрому до кінця 2017 року, повідомляє Autonews.ru.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У цьому році держава виділила 55,8 млрд руб. на стимулювання попиту і оновлення автопарку. Ці кошти пішли на програми підтримки «Перший автомобіль», «Сімейний автомобіль», «Російський тягач», «Російський фермер» і «Своя справа».

Програми підтримки продовжаться і в наступному році, повідомив Олександр Морозов заступник міністра промисловості і торгівлі РФ.

«Більше 80% автомобілів, що реалізуються на російському ринку, зроблені в РФ. Більшість компаній вже мають виробництво в нашій країні, і не тільки складання, а й виробництва компонентів », – пояснив чиновник.

Крім цього, в Росії до 2019 р з’явиться новий механізм підтримки автопрому. Його розробкою займуться Мінекономрозвитку спільно з Мінпромторгу. Швидше за все, він буде працювати замість угод про промскладання, дія яких закінчується в 2018-2020 роках. Автокомпанії збережуть доступ до держзакупівель, пільгового кредитування та лізингу, компенсації утилізаційного збору та інших програм держпідтримки. При цьому новий механізм не буде включати пільгові ввізні мита на автокомпоненти.

Back to top button