Влада Китаю виділяє майже $ 1 млрд на виробництво електромобілів

Держкомітет у справах розвитку і реформ КНР схвалив майже мільярд доларів на два проекти з виробництва електромобілів, повідомляється на сайті відомства. Підприємства будуть побудовані в місті Путянь східної провінції Фуцзянь, а також в місті центрального підпорядкування Тяньцзінь.

Загальний обсяг інвестицій в перший проект, реалізацією якого займеться компанія Yudo New Energy Automobile, становитиме близько 280 млн доларів, а Тяньцзіньська компанія National New Energy Vehicle отримає близько 630 млн доларів, передає ТАСС.

Після будівництва двох підприємств їх загальна виробнича потужність повинна скласти 115 тисяч електромобілів на рік: 50 тисяч авто для заводу в Тяньцзіні та 65 тисяч для підприємства в провінції Фуцзянь.

Як відомо, уряд Китаю в останні роки активно підтримує виробництво і просування в країні автотранспорту на чистих джерелах енергії, надаючи виробникам податкові пільги і активно субсидуючи відповідні проекти, що дозволяє споживачам користуватися знижками і пільгами при покупці подібних авто.