Новини

Влада КНР виділятиме субсидії на покупку автомобілів

В зв’язку з тим, що КНР зараз переживає не найкращі часи, коронавірус і криза далися взнаки, влада вирішила допомогти громадянам і надати їм субсидії до 1400 на придбання автомобіля, пише CNN з посиланням на представників галузі.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Продажі авто в Китаї впали на 42% за один лише перший квартал цього року в порівнянні з аналогічним періодом в 2019-м. Найсильніше падіння спостерігалося в лютому – 79%. Країна з населенням 1,4 млрд купила всього 310 тисяч автомобілів.

При цьому автомобільна промисловість відіграє ключову роль в економіці КНР. Щороку галузь приносить більше 1 трлн доларів, а це майже 10% від загального обсягу виробництва. Крім того, від Китаю залежить і світовий автомобільний ринок, так як 40% від загального обсягу продажів Volkswagen і General Motors припадає саме на КНР.

Китайська влада намагається всіма силами уникнути плачевних наслідків, які підірвуть ослаблену економіку країни.

Наприклад, в березні Пекін заявив, що продовжить податкові пільги для виробників електрокарів на 2 роки. Крім того, влада вирішила стимулювати громадян на купівлю авто грошовими субсидіями в розмірі 1400 доларів. При цьому бізнесмени сподіваються, що попит знову зросте, коли в Китаї відкриються школи і настане сезон подорожей.

Джерело: LIVE24

Back to top button