НовиниСвіт

Виробництво автомобілів у Великобританії в липні скоротилося на 20%

Товариство виробників і трейдерів автомобілів (SMMT) повідомило, що в липні виробництво автомобілів впало на -20,8% в річному численні до 85 696 одиниць. Виробництво для внутрішнього ринку знизилася на -37,1%, а виробництво на експорт – на -16,8%.

Хоча заводи збільшили виробництво, в порівнянні з попередніми місяцями, оскільки глобальні заходи щодо стримування коронавірусу ослабли і майже всі заводи знову відкрилися, однак заходи соціального дистанціювання і триваюча економічна невизначеність все ще стримували виробництво.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

За сім місяців поточного року виробництво автомобілів впало на 37,1% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року: всього 13 434 одиниці покинули заводські ворота. Виробництво на експорт також впало, але дещо менш істотно – на 16,8% до 72 262 одиниць. На експорт припало більше восьми з 10 автомобілів, вироблених в липні.

Майк Хейз, виконавчий директор SMMT, сказав, що перспективи залишаються глибоко невизначеними.

“Оскільки сектор зараз бореться з економічним спадом, а також з глобальною пандемією, у нього немає ні часу, ні можливостей впоратися з подальшим шоком від “Brexit без угоди””, – додав Хейз.


Back to top button