Виробництво автомобілів у Великобританії в квітні було найслабшим з часів Другої світової війни – SMMT

Виробництво автомобілів у Великобританії в квітні було найслабшим з часів Другої світової війни оскільки заводи були закриті через пандемію коронавірусу, повідомило в п’ятницю Суспільство автовиробників і торговців (SMMT).

Виробництво автомобілів скоротилося на -99,7% в квітні. Через кризу, викликану коронавірусом, заводи закрилися, і в квітні тільки 197 автомобілів преміум-класу, розкішних і спортивних автомобілів покинули заводські ворота.

За даними SMMT, виробництво автомобілів в річному обчисленні скоротилася на -27,6%, при цьому було випущено менше на 121 811 автомобілів.

Замість того, щоб робити автомобілі, виробники переорієнтували свої зусилля на виробництво засобів індивідуального захисту, включаючи захисні маски для обличчя, козирки та медичні халати для використання медичними працівниками.

Згідно з останнім аналізом, виробництво автомобілів може впасти нижче мільйона одиниць в цьому році. Це буде нижче, ніж в 2009 році.

“Виробники починають виходити з тривалого карантину в дуже нестабільний час, і нарощування виробництва буде поступовим процесом, тому нам потрібно, щоб уряд допоміг нам прискорити відновлення цього фундаментально сильного сектора, стимулювати інвестиції і захистити робочі місця”, – сказав виконавчий директор SMMT Майк Хос.

Джерело: fxteam.ru