Календар автошоуНовини

Відомо дати проведення Брюссельського автосалону 2021

2020 рік увійде в історію як майже повний рік без автомобільних виставок, але 2021 рік (будемо сподіватися) почнеться інакше. Брюссельський автосалон готовий просто відчинити свої двері.

Через спалах коронавіруса численні автосалони по всьому світу були змушені відкласти або скасувати захід. Озираючись назад, можна сказати, що Брюссельський автосалон був одним з останніх в цьому році, який приймав публіку без проблем. Крім того, Брюссель розраховує на те, що в 2021 році шоу відбудеться.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Шоу, також відоме як Брюссельський автосалон, пройде, якщо все буде добре, з 15 по 24 січня 2021 року в бельгійській столиці. Організатори заявляють, що у них було достатньо часу, щоб попрацювати над тим, щоб гідно представити автомобілі.

Відомо дати проведення Брюссельського автосалону 2021

«Ми розробили серію сценаріїв для забезпечення успішної організації Брюссельського автосалону в січні 2021 року. Кожен з цих сценаріїв, звичайно ж, побудований на численних правилах, спрямованих на запобігання поширенню вірусу Covid-19», – пояснює керівництво.

Вищезазначені сценарії в даний час демонструються на виставці «Брюссель Експо» меру Брюсселя і різним міністрам Бельгії. Здається, є шанси, що один з цих сценаріїв може бути реалізований. Звичайно, організатори не розраховують на таку ж кількість відвідувачів в 2021 році, як в січні поточного року, коли автосалон відвідали півмільйона людей.

Back to top button