Новини

Відкрито новий дилер Бренду – Opel Центр Черкаси «Ньютон»

Бренд Opel приходить до Черкас з новим дилером Ньютон – перший дилер Бренду в місті!

У нинішньому році Бренд відкрив новий розділ своєї історії в Україні – стартував продаж комерційних автомобілів Opel, було значно розширено модельну гамму. Однак протягом року була розширена не тільки лінійка моделей Opel, але і кількість офіційних дилерів Бренду. Так. з осені 2020 року – почав свою роботу новий дилер Opel Центр Черкаси «Ньютон», який розташований в місті Черкаси, за адресою вулиця Смілянська, 131.

Новий автомобільний центр уже відкритий і радий зустрічати всіх клієнтів: як покупців нових автомобілів, так і вже існуючих власників Opel. Адже дилерський центр Opel Центр Черкаси «Ньютон» готовий запропонувати, як просторий шоу-рум, так і авторизований сервіс.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Відкрито новий дилер Бренду - Opel Центр Черкаси «Ньютон»

Просторий і світлий автосалон Opel дозволяє одночасно експонувати до семи автомобілів Бренду. Основна увага приділяється моделям-бестселерам: наприклад, представлені кросовер Opel Grandland X і мінівен Opel Combo Life в декількох комплектаціях, також презентована «народна» модель Opel Astra. Для потенційних покупців працює відділ фінансування покупки, запускається послуга обміну старого автомобіля на новий (Trade-in), можна провести тест-драйв моделі Opel яка вас зацікавила. Причому на тест-драйв доступний запис у режимі онлайн.

У свою чергу, авторизована сервісна станція пропонує 12 постів з підйомниками, що дозволяє щоденно обслуговувати масу автомобілів – як з самого міста Черкаси, так і з інших найближчих населених пунктів: Сміла, Канів, Золотоноша, Умань та інші населені пункти Черкаської області. Передбачено й численні додаткові послуги: мийка автомобілів, фірмове кафе, кімната відпочинку з бездротовим інтернетом. До речі, на сервіс також можливий запис онлайн.

Відкрито новий дилер Бренду - Opel Центр Черкаси «Ньютон»

Валентин Мусієнко, керівник відділу продажів Opel Центр Черкаси «Ньютон»: «Автомобільне містечко Ньютон з честю представляє в Черкасах PEUGEOT і CITROEN. А тепер ми хочемо ще більше розширити присутність Групи PSA в нашому місті за рахунок Бренду Opel. Впевнені, що надійний німецький Бренд має відмінні перспективи – особливо в сегменті кросоверів і комерційних автомобілів. Нарешті, це просто зручно для наших клієнтів – більше вибору, більше автомобілів для жителів Черкас!».

Відкрито новий дилер Бренду - Opel Центр Черкаси «Ньютон»

Запрошуємо вас відвідати новий дилерський центр Бренду Opel в Черкасах за адресою вулиця Смілянська, 131 вже зараз. Ми працюємо з дотриманням всіх запобіжних заходів в період пандемії і забезпечуємо засобами індивідуального захисту.


Back to top button