Читацький зал

Відео: У старому сараї знайшли колекцію раритетних французьких автомобілів

У Мережі опублікували відеоролик, знятий на території маєтку французького інженера П’єра Херона. У колекції чоловіка знаходяться десятки класичних автомобілів середини минулого століття, які він збирав у період із 1965 по 1973 роки. Більшість транспортних засобів покриті багаторічним пилом та іржею. Незважаючи на стан, усю колекцію пустять з молотка під час аукціону, який пройде у рамках «24 години Ле-Мана» у 2022 році.

Серед раритетних машин колекціонера знаходяться один з 15 Talbot Lago T26 GSL 1954 року випуску, а також кілька моделей французької компанії Delahaye 1948 року, серед яких є рідкісний кабріолет El Glaoui. Крім того, у зборах П’єра Херона є іспанське купе Hispano-Suiza Type 49 зразка 1928 року, яке досі збереглося в заводському стані.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У зв’язку з тривалим простоєм всім автомобілям потрібна серйозна реставрація. При цьому аварійні машини в актуальному стані виставлять на аукціон Artcurial, який пройде в рамках 24 годин Ле-Мана в липні нинішнього року. За найдорожчий екземпляр власник колекції планує отримати 210 000 доларів (приблизно 11,8 мільйона рублів за поточним курсом).

У березні минулого року ще одну незвичайну колекцію виявили у сараї на Близькому Сході. В одному з комор Бахрейну знайшли кілька раритетних класичних автомобілів.

Back to top button