Світ

Відео: 140 машин зіткнулися в Японії через сніжний шторм

Жертвою масової аварії стала одна людина, ще 19 знадобилася медична допомога

У вівторок північ японського острова Хонсю накрив сніжний шторм, що стала причиною великої аварії. На швидкісному шосе Тохоку в префектурі Міягі зіткнулися близько 140 автомобілів, утворивши довгий затор, повністю паралізував рух.

Відео, на якому видно 1,2-кілометрова черга з десятків легковиків і вантажівок, з’явилося на YouTube-каналі японської телемережі Fuji News Network. Багато з автомобілів виявилися сильно пошкоджені.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Аварія сталася опівдні за місцевим часом, а її наслідки вдалося повністю ліквідувати лише на восьму годину вечора. Прибулі на місце події рятувальники роздавали постраждалим ковдри, їжу та інші предмети першої необхідності.

В машинах виявилися заблоковані 200 чоловік, 19 з яких відправили в найближчі лікарні, повідомляє Nippon. Троє отримали серйозні травми, а одного з учасників ДТП не встигли врятувати.

За даними японського метеорологічного агентства, у момент ДТП температура в районі Фурукава опустилася опустилася до 3,6 градуса нижче нуля, а швидкість вітру досягала 27,8 метра в секунду. Коли почалася снігова буря і видимість погіршилася, місцева влада тимчасово обмежили швидкість на рівні 50 кілометрів на годину, але запобігти катастрофі не вдалося.

Back to top button